Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  У випадку зміни адміністративного району - подайте форму 20-ОПП

Відповідно до пункту 63.3 статті 63 Податкового кодексу України платник податків зобов’язаний стати на облік у відповідних контролюючих органах за основним та неосновним місцем обліку, повідомляти про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, контролюючі органи за основним місцем обліку згідно з порядком обліку платників податків.

Нагадуємо, що Порядок обліку платників податків і зборів затверджено наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 №1588.

Пунктом 8.5 вказаного Порядку визначено, що при зміні відомостей про об’єкт оподаткування, а саме: зміна типу, найменування, місцезнаходження або стану об’єкта оподаткування, платник податків надає до контролюючого органу за основним місцем обліку повідомлення за ф.№20-ОПП з оновленою інформацією про об’єкт оподаткування, щодо якого відбулися зміни. У повідомленні поряд із реквізитом, який змінився, зазначається у дужках його попереднє значення.

Таким чином, при зміні у об’єкта оподаткування адміністративного району суб’єкт господарювання протягом 10 робочих днів після їх реєстрації, створення чи відкриття подає до контролюючого органу за основним місцем обліку платника податків повідомлення за ф.№20-ОПП.

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку