КМДА Київська міська державна адміністрація


Не забудьте подати річну декларацію про майновий стан і доходи

до столичних  органів  Міндоходів.

Якщо у 2013 році працівники отримували заробітну плату від двох або більше податкових агентів, яка перевищує 137 тисяч 640 гривень, фахівці територіальних органів Міндоходів чекають на Декларацію про їх майновий стан і доходи.

До Декларації слід подати додаток №7 «Розрахунок податкових зобов'язань з податку на доходи фізичних осіб згідно з підпунктом «є» пункту 176.1 статті 176 розділу IV Податкового кодексу України», відповідно до якого проводиться перерахунок податку із задекларованої річної загальної суми оподатковуваних доходів, а саме:

- задекларована річна загальна сума оподатковуваних доходів зменшується на фактично нараховані (утримані) протягом звітного року податковими агентами суми єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, страхових внесків до Накопичувального фонду, а у випадках, передбачених законом, - обов'язкових страхових внесків до недержавного пенсійного фонду та на суму наданої платнику податку податкової соціальної пільги (за її наявності);

- із зменшеної загальної суми оподатковуваних доходів сто двадцять розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року, оподатковуються за ставкою у розмірі 15 відсотків, решта суми - за ставкою у розмірі 17 відсотків.

Нарахований податок із врахуванням зменшеної загальної суми оподатковуваних доходів зменшується на суму податку, фактично нарахованого (утриманого) податковими агентами протягом податкового (звітного) року на доходи задекларовані платником податку. Позитивна різниця податку підлягає сплаті платником податку до відповідного бюджету в порядку, встановленому ПКУ.

Шановні столичні платники, запитання щодо декларування доходів громадян, отриманих у 2013 році, можна поставити спеціалістам Головного управління Міндоходів у м. Києві за багатоканальним телефоном 461-77-00.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.