Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  У ногу з прогресом: як користуватися електронними сервісами Міндоходів

Серед пріоритетів роботи Міністерства доходів і зборів чільне місце посідає надання високоякісних послуг. Вагомим кроком у цьому напрямку стало запровадження та активна модернізація електронних сервісів. Найбільш популярними на сьогодні є сервіси „Реєстр платників ПДВ”, „Анульована реєстрація платників ПДВ” та „Дізнайся більше про свого бізнес-партнера”.

Для того аби скористатися останніми необхідно у вікно пошуку ввести відомі вам дані про особу (код ЄДРПОУ, найменування/ПІБ, індивідуальний податковий номер тощо). При цьому не обов’язково заповнювати усі поля, достатньо хоча б одного. Ще краще – скористатися логічною функцією „або”: тоді пошук виконуватиметься серед суб’єктів, які відповідають хоча б одному із зазначених вами реквізитів.

Інформація про суб’єктів господарювання оновлюється з певною періодичністю. На сторінці запиту зазначено дату, станом на яку використовується база. Тому зміни, що відбулися між датою оновлення даних у базі та датою вашого запиту, не можуть бути враховані в результатах видачі.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку