Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  У Києві представництво російської компанії порушило трудове та податкове законодавство України

Нещодавно фахівці Головного управління Міндоходів у м. Києві провели документальну планову виїзну перевірку ТОВ «А», яке є представництвом російської компанії, щодо правильності, повноти обчислення та сплати податку на доходи фізичних осіб, єдиного внеску, державного мита. Такий напрям дослідження іноземного представництва зумовлений тим, що на подібних підприємствах працюють, як громадяни України, так і іноземці, оподаткування праці яких має свої особливості.

ТОВ «А» займалось організацією та проведенням маркетингових досліджень ринку кондитерських виробів на території України та розповсюдженням інформації про кондитерські вироби материнської компанії у різних регіонах України.

Під час вивчення наданих для перевірки документів, фахівці виявили, що чотирьом стороннім особам, які не були оформлені працівниками підприємства, було сплачено представницькі витрати в сумі близько 39 тисяч гривень.

Крім того з’ясувалось, що працівники компанії, які дійсно перебували у відрядженні, не підтвердили документально витрати на загальну суму близько 12 тисяч гривень.

За результатами перевірки, російське представництво зобов’язане сплатити до бюджету України податків та фінансових санкцій на загальну суму в понад 10  тисяч гривень.

Версiя для друку