Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  У Києві платниками податків сплачено до бюджету 9,3 мільярди гривень

У січні-березні 2014 року до зведеного бюджету країни від столичних платників надійшло 9 мільярдів 314 мільйонів гривень податкових платежів. В порівняних умовах до відповідного періоду минулого року надходження збільшились на 322 мільйони гривень, або майже на 4 %.   

До державного бюджету столичним управлінням Міндоходів за 3 місяці поточного року мобілізовано 7 мільярдів 98 мільйонів гривень, що з урахуванням складових факторів на 326 мільйонів, або на 4 % більше ніж за відповідний період минулого року.

Як свідчить динаміка надходження до держбюджету, на 48 мільйонів гривень зросла сплата акцизного податку з ввезених в Україну товарів та склала 58,3 мільйони гривень, на 29 мільйонів гривень – до 77,1 мільйонів гривень збільшились надходження акцизного податку із вироблених у країні підакцизних товарів, а також на 41 мільйон гривень зросла сплата податку на доходи фізичних осіб якого до держбюджету надійшло 1 мільярд 299 мільйонів гривень.

До бюджету міста Києва за три місяці поточного року платники податків сплатили 2 мільярди 118 мільйонів гривень, що на 5 % або на 106 мільйонів гривень більше за відповідний період минулого року.

Дані наведені без врахування показників Київської міжрегіональної митниці Міндоходів.

Версiя для друку