Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  У Києві оперативниками Міндоходів вилучено партію фальсифікованої горілки

Про це нещодавно повідомив виконуючи обов’язки начальника слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у м.Києві Сергій Потоцький.

За його словами,  в більшості випадків фальсифіковані алкогольні напої реалізуються  в невеличких магазинчиках, павільйонах, кіосках та на ринках, де покупці орієнтуються саме на низьку ціну алкоголю, не задумуючись про його якість.

За рішенням Кабінету Міністрів України мінімальна ціна за пляшку горілки місткістю 0,5 літра складає 30 гривень 10 копійок, і якщо ціна нижче, то це свідчить про її нелегальне походження, та про можливі проблеми із здоров’ям після її вживання.

Останній випадок реалізації подібної горілки оперативниками було виявлено на столичному ринку «Юність», де в одному із павільйонів знаходилось близько 500 пляшок горілки орієнтовною вартістю 15 тисяч гривень. Крім того, на пляшках були наклеєні марки акцизного податку з явними ознаками підробки, що свідчить про несплату до бюджету акцизного податку. Виявлені алкогольні напої вилучено з реалізації та направлено на експертизу.

Нагадаємо, що всього з початку поточного року податковою міліцією Києва вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів на суму близько 3-х мільйонів гривень, а протягом 2013 року – на суму близько 50-ти мільйонів гривень.

Версiя для друку