Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  У Києві 488 мільйонерів вже задекларували доходи

Про це повідомиввиконуючий обов’язкиначальника Головного управління Міндоходіву м. Києві Вячеслав Бусарєв в ході інтернет-конференції на тему «Декларування доходів – громадський обов’язок та важлива підтримка бюджету», яка проходила на веб-порталі «ЛігаБізнесІнформ».

За словами Вячеслава Валентиновича на сьогоднішній день загальна сума задекларованого столичними мільйонерами доходу складає понад 2,6 мільярдів гривень. До державної скарбниці має надійти майже 40 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб.

У минулому році за аналогічний період заможними киянами було подано 304 декларації про доходи на загальну суму 833,6 мільйонів гривень. За вказаними деклараціями до бюджету надійшло 12,7 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб.

Як приклад, одним з найбагатших людей Києва наразі задекларовано 236,3 мільйони гривень доходів, отриманих у 2013 році, де 189 мільйонів гривень – від продажу нерухомості. З отриманих доходів декларант вже сплатив до бюджету близько 9,5 мільйона гривень.

Також керівник столичного управління Міндоходів повідомив, що найбільша кількість цьогорічних мільйонерів традиційно проживає в Печерському та Шевченківському районах столиці.

«На сьогодні у Києві вже подано 13,6 тисяч декларації про майновий стан та доходи. Загальна сума отриманих киянами доходів склала 4 мільярди 408 мільйонів гривень, з яких до сплати в бюджет узгоджено 73,5 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб», – підсумував Вячеслав Бусарєв.

Версiя для друку