Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Терміни подання повідомлення за ф. №20-ОПП про об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві інформує, що відповідно до п. 8.4 р. VIII Порядку повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, за формою №20-ОПП подається протягом 10 робочих днів після їх реєстрації, створення чи відкриття до контролюючого органу за основним місцем обліку платника податків.

У разі створення відокремленого підрозділу юридичної особи з місцезнаходженням за межами України повідомлення за формою №20-ОПП подається юридичною особою протягом 10 робочих днів після створення, реєстрації такого підрозділу до контролюючого органу за основним місцем обліку юридичної особи.

Звертаємо вашу увагу, що рекомендований довідник типів об’єктів оподаткування оприлюднюється на офіційному порталі Державної фіскальної служби України (http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/dovidniki-/127294.html).

 

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку