Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Терцентр

 Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Оболонського району м. Києва

 

Директор – Кримова Валентина Василівна

Адреса: 04209, м. Київ, вул. Озерна 18-а

Телефон: 414-09-41, 411-97-75

Електронна скринька: [email protected]

 

Територіальний центр надає такі соціальні послуги:

- догляд вдома;

- соціальна адаптація, в т. ч. соціально-педагогічна послуга «Університет третього віку»;

- надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю.

 На надання соціальних послуг в Територіальному центрі мають право:

- громадяни похилого віку, інваліди, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому МОЗ;

- громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв’язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім’ї;

- діти з дитячим церебральним паралічем, розумово відсталі діти та діти з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки.

Розпорядження від 30.12.2016 № 774 «Про затвердження змін до структури та чисельності Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Оболонського району м. Києва»

 
Відділення соціальної допомоги вдома:

 

 

П.І.Б. завідувача

 

Адреса, телефон

№ 1

Левенець Людмила Олександрівна

 

вул. Малиновського, 34, 418-65-11

№ 2

Голубкова Любов Анатоліївна

 

просп. Оболонський, 16-А, 410-65-75

№ 3

Юрковець Раїса Володимирівна

 

вул. Тимошенка, 2-В, 410-24-03

№ 4

Болот Тетяна Іванівна

 

просп.Оболонський, 28-В, 418-89-80

№ 5

Стрій Галина Миколаївана

 

просп.Оболонський, 28-В, 411-88-68

№ 6

Трухан Надія Миколаївна

 

вул. Попова, 1, 463-92-53

№ 7

Духота Ірина Павлівна

 

просп. Рокосовського, 3-в, 432-16-27

Відділення соціальної допомоги вдома надає відповідно до державних стандартів соціальних послуг: догляд вдома.

Основні заходи, що складають зміст соціальної послуги догляду вдома, передбачають:

- допомогу у веденні домашнього господарства – закупівлю та доставку продуктів харчування, ліків та інших товарів, приготування їжі, годування, доставку гарячих обідів, прибирання житла, прання, дрібний ремонт одягу;

- допомогу у самообслуговуванні – допомогу у вмиванні, обтиранні, обмиванні, вдяганні, роздяганні, зміні натільної білизни, зміні постільної білизни, у користуванні туалетом тощо;

- допомогу при пересуванні по квартирі;

- допомогу в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами – виклик лікаря, комунальних служб, транспортних служб, відвідування хворих у закладах охорони здоров’я;

- навчання навичкам самообслуговування – навчання навичкам вмивання, обтирання, обмивання, вдягання, роздягання, зміни натільної білизни, зміни постільної білизни, у користуванні туалетом;

- обробіток присадибних ділянок для сільської місцевості (площа обробітку присадибних ділянок визначається окремо для кожного конкретного випадку, але не більше ніж 0,02 гектара);

- допомогу у забезпеченні технічними засобами реабілітації, навчання навичкам користування ними;

- психологічну підтримку (бесіди, спілкування, мотивацію до активності, консультації психолога);

- надання інформації з питань соціального захисту населення;

- допомогу в отриманні безоплатної правової допомоги;

- допомогу в оформленні документів, внесення платежів.

Відділення соціальної допомоги вдома здійснює безоплатне в обсягах, визначених державним стандартом, надання соціальної послуги догляду вдома:

- громадян похилого віку, інвалідів, хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, або рідні є громадянами похилого віку чи визнані інвалідами в установленому порядку.

Відділення соціальної допомоги вдома може здійснювати обслуговування громадян похилого віку, інвалідів (які досягли 18-річного віку), хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування, але мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу.

Обслуговування таких громадян здійснюється за плату відповідно до тарифів на платні соціальні послуги.

Відділення денного перебування

Завідувач відділення – Собіпан Галина Леонідівна

Адреса: 04209, м. Київ,  вул. Озерна 18-а

Телефон: 428-10-78

У відділенні денного перебування відповідно до державних стандартів надаються соціальна послуга з соціальної адаптації, в т. ч. соціально-педагогічна послуга «Університет третього віку»

Відділення розраховане на щоденне відвідування громадян пенсійного віку та інвалідів. Відділенням організовується і проводиться комплекс соціально – оздоровчих заходів, соціально – психологічної організації дозвілля.

Заняття в «Університеті третього віку» є безкоштовними. Факультети різного спрямування дають можливість великого вибору саме тих нових знань і вмінь, які люди похилого віку та громадяни з обмеженими функціональними можливостями хочуть отримати для реалізації свого внутрішнього потенціалу.

Навчальна програма побудована з урахуванням бажань та інтересів слухачів, включає лекції, практичні і тренінгові заняття.

В «Університеті третього віку» громадяни похилого віку не лише отримують нові знання, а й роблять своє дозвілля різноманітним та цікавішим.

На базі терцентру працює «Університет III віку», в якому функціонують такі факультети та гуртки:

- Факультет хорового співу;

- Факультет класичної музики;

- Факультет здорового способу життя;

- Гурток з декупажу;

- Хореографічний гурток;

- Гурток з йоги;

- Літературний гурток.

Заняття в «Університеті третього віку» проводять працівники Територіального центру, спеціалісти-волонтери та студенти вищих навчальних закладів міста Києва.

Відділення денного перебування обслуговує громадян, які мають часткове порушення рухової активності, частково не здатні до самообслуговування та не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, медичних протипоказань для перебування в колективі та потребують соціально-побутової, психологічної адаптації, надання соціальних послуг з метою усунення обмежень життєдіяльності, запобігання виникненню та розвитку можливих захворювань особи, підтримки її здоров’я, соціальної незалежності, відновлення знань, вмінь та навичок з орієнтування в домашніх умовах, ведення домашнього господарства, самообслуговування, поведінки у суспільстві, сприяння розвитку різнобічних інтересів і потреб осіб, організації дозвілля і відпочинку.

Відділення  надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю

В.о. завідувача відділення – Гайдей Людмила Сергіївна

Адреса відділення: 04209, м. Київ, вул. Озерна 18-а

Телефон: 412-01-81

У відділенні надається:

- соціальна послуга денного догляду;

- соціальна послуга;

- психологічна послуга;

- педагогічна послуга;

- логопедичні послуга;

- медичний супровід та інші послуги.

До відділення зараховуються діти з інвалідністю віком від 2 до 18 років за наявності відповідних медичних висновків та з урахуванням пропозицій комісії з питань розгляду заяв про надання соціальних та реабілітаційних послуг.

Для отримання соціальних та реабілітаційних послуг одному з батьків або законному представнику дитини необхідно подати до Управління праці та соціального захисту населення Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, а саме:

- заяву про надання реабілітаційних послуг;

- копію свідоцтва про народження для осіб, які не досягли 14-річного віку або паспорт дитини;

- копію паспорта одного з батьків або законного представника;

- копію довідки про взяття на облік внутрішнього переміщеної особи (за наявності);

- копію рішення органів опіки та піклування про встановлення опіки (піклування) над дітьми, які цього потребують (за наявності);

- індивідуальну програму реабілітації, видану медико-соціально експертною комісією, лікувально-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;

- виписку з історії розвитку дитини;

- висновок медико-педагогічної комісії;

- медичну довідку про епідоточення та відсутність протипоказань щодо відвідування Відділення. Довідка дійсна протягом 3 днів від дати видачі.

 

Інформація про тарифи на платну соціальну послугу «догляд вдома»
 

 

Версiя для друку