Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Тепер є можливість надсилати поштою звітність з ЄСВ

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві повідомляє 7 липня 2014 р. набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб — підприємців за заявницьким принципом» від 13.05.2014 р. 1258-VII. Серед істотних змін, пов’язаних із припиненням підприємницької діяльності ФОП, зазначеним Законом внесена одна невелика зміна до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі — Закон про ЄСВ).

Так, пунктом 4 статті 6 Закону про ЄСВ доповнено таким реченням: «В разі відправлення звітності поштою вона вважається поданою у день отримання відділенням поштового зв’язку від платника єдиного внеску поштового відправлення із звітністю». Таким чином, відтепер платники ЄСВ можуть надсилати звітність із ЄСВ поштою.

Нагадаємо, що раніше звітність із ЄСВ, надіслана поштою, на відміну від іншої звітності, не вважалася поданою

Нагадуємо, що звітувати роботодавці, які використовують працю найманих осіб, повинні щомісяця протягом 20 календарних днів, що настають за останнім днем звітного місяця, за основним місцем своєї реєстрації.

Нараховані суми єдиного внеску страхувальники сплачують не пізніше 20 числа наступного місяця.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку