Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Своєчасна сплата єдиного соціального внеску – гарантована виплата пенсій

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві закликає до подання звітності засобами електронного зв’язку та нагадує, що вчасно і в повному обсязі сплачений єдиний соціальний внесок – це основа фінансування та виплати пенсій і грошової допомоги громадянам.

Слід пам'ятати, що єдиний внесок підлягає обов'язковій сплаті, незалежно від фінансового положення платника. За порушення норм законодавства про єдиний соціальний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до платників, на яких покладений обов'язок нараховувати, обчислювати та сплачувати єдиний внесок, застосовуються фінансові санкції (штрафи та пеня).

Нагадуємо, що для подання звітності з ЄСВ в електронному вигляді Міністерство доходів і зборів України розробило відповідні формати документів. Ознайомитися з ними можна на веб-порталі Міністерства доходів і зборів за посиланням: minrd.gov.ua.

Для подання звітності в електронному вигляді необхідно мати електронний ключ. Отримати цифрові ключі можна безкоштовно в Акредитованому центрі сертифікації ключів, що діє в Центрі обслуговування платників в приміщенні Оболонської Державної податкової інспекції, що знаходиться за адресою: пр-т Героїв Сталінграду, 58.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку