Всеукраїнську акцію «День відкритого декларування» підтримав відомий співак Віталій Козловський, який завітав до Державної податкової інспекції в Оболонському районі аби  своїм прикладом  показати громадянам, що щасливе майбутнє у руках кожного.

Спілкуючись з журналістами телеканалів ICTV та БТБ  Віталій зауважив: «Я люблю свою країну, і хочу її бачити, як заможну європейську державу, що постійно рухається вперед. Хочу звернутися до своїх колег і не просто порадити їм, а нагадати, що декларувати свої доходи на наповнювати бюджет держави – це їх обов’язок».

Працівники Центру обслуговування платників допомогли Віталію заповнити декларацію та висловили щиру вдячність за свідомий крок і приклад для наслідування.

Кожному відвідувачу податкової інспекції була запропонована друкована продукція, яка містить основні аспекти та консультативні матеріали щодо кампанії декларування громадянами своїх доходів.

Працівники податкових органів звертаються до громадян з проханням не зволікати з поданням декларації, адже 30 квітня останній день звітування.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку