Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Свідоме декларування своїх доходів – вірний шлях до побудови європейського суспільства

Свідоме декларування своїх доходів – вірний шлях до побудови європейського суспільства

 

Вже третій місяць триває кампанія декларування доходів громадян за 2014 рік, яка розпочалася з 1 січня 2015 року.

Фахівці Оболонської податкової інспекції нагадують, що підставами для обов’язкового подання декларації є отримання громадянами доходів від особи, що не є податковим агентом, додаткових благ не від працедавця, доходів від надання в оренду майна, якщо орендарем є фізична особа, що не є суб’єктом підприємницької діяльності, отримання благодійної допомоги від фізичної особи, іноземних доходів, інвестиційних доходів, доходів від продажу рухомого та нерухомого майна.

Декларанти податку на доходи фізичних осіб мають змогу заповнювати та направляти до органів Державної фіскальної служби декларацію про майновий стан і доходи через мережу Інтернет. З цією метою на офіційному веб-порталі ДФС України працює спеціальний електронний сервіс «Декларування on-line». Для користування цією послугою платникам необхідно мати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення.

Окрім цього, громадяни можуть подати декларацію про доходи для отримання права на податкову знижку. Податкова знижка – це сума витрат, понесених платником податку, на яку дозволено зменшити його річний оподаткований дохід у випадках, передбачених законодавством. Наприклад, це можуть бути суми, сплачені платником податку на користь закладів освіти або передані у вигляді пожертвувань чи благодійних внесків до неприбуткових організацій, суми витрат, сплачені за власний рахунок страхових внесків, страхових премій та пенсійних внесків, частина суми процентів за іпотечним кредитуванням.

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві запрошує громадян завітати до 1 травня цього року до Центру обслуговування платників та прозвітувати про отримані доходи в минулому році. При виникненні будь-яких питань щодо заповнення декларації про майновий стан і доходи працівники ЦОПу завжди нададуть кваліфіковану допомогу.

 

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку