Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Суттєві наслідки недбалого ведення підприємницької діяльності вартістю в понад 2,3 мільйони гривень

   Заробляти гроші - це приємна та корисна річ. Це чітко засвоїв столичний бізнесмен С., який займався роздрібною торгівлею тютюновими виробами, але ж сплачувати податки та збори не поспішав. Як наслідок,  діяльністю підприємця зацікавились фахівці столичного управління Мін доходів. Під час проведення планової виїзної перевірки діяльності суб’єкта господарювання були виявлені численні порушення.

   Наразі, було встановлено, що фізична особа - підприємець порушував податкове законодавство України, не подаючи звіти по нарахуванню та не сплачуючи податки та збори, зокрема: єдиний соціальний внесок;  податок на додану вартість; збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства; оприбуткування готівки в КОРО.

   Також підприємця оштрафовано за несвоєчасне подання податкової декларації про доходи та майновий стан за 2011р.

   За результатами перевірки, загалом, з усіх несплачених податків і зборів разом із фінансовими санкціями, горе-бізнесмену донараховано            2 мільйони 345 тисяч гривень, які доведеться сплатити до бюджету.

Версiя для друку