Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Створено аналітично-оперативну групу для онлайн моніторингу митних декларацій

Така група створена з метою здійснення із використанням баз даних Міндоходів онлайн моніторингу митних декларацій для виявлення можливих ризиків порушення митного законодавства та створення однакових умов та безперешкодної роботи суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності.

Іншими словами на сьогоднішній день митні декларації, які оформлюються в митних органах України,  проходять онлайн перевірку.  Під час такої перевірки, зокрема, здійснюється контроль по таким критеріям: митна вартість, класифікація, країна походження товару, контроль вагових характеристик та інші.

Якщо група виявлятиме факти, що можуть свідчити про порушення в діях посадових осіб, вона ініціює проведення відповідної службової перевірки з подальшим притягненням до відповідальності винної особи.

Таким чином Митна служба досягає подвійну результативність – з одного боку виправляється допущене порушення, в більшості випадків шляхом сплати до бюджету «мінімізованих коштів», а з іншого - посадові особи, які  умисно сприяли такому порушенню, притягуються до відповідальності.

До складу цієї аналітично-оперативної групи увійшли досвідчені фахівці Департаменту митної справи та Головних управлінь Міндоходів м.Києва та Київської області.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві 

Версiя для друку