Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Страхові премії на користь працівників не є базою нарахування єдиного внеску

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві повідомляє, що пунктом 1 частини першої ст. 7 Закону України від 08.07.2010 р. № 2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» визначено, що базою нарахування єдиного внеску для роботодавців та найманих працівників є сума нарахованої кожній застрахованій особі заробітна плата за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону про оплату праці.

Переліком видів виплат, що здійснюються за рахунок коштів роботодавців, на які не нараховується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженим постановою Кабінету Міністрів Кабінету Міністрів України від 22.12.2010 р. № 1170, включено, зокрема, платежі згідно з договорами добровільного медичного та пенсійного страхування працівників і членів їхніх сімей (п. 2 розділу ІІ вказаного Переліку).

Отже, перераховані роботодавцем страхові премії на користь працівників відповідно до договорів добровільного медичного та пенсійного страхування не є базою нарахування єдиного внеску.     

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

 

Версiя для друку