Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Столичний продавець квітів виплатив працівникам 80 тисяч гривень неофіційної зарплати

Проводячи моніторинг оголошень інтернет-сайтів рекрутингових компаній щодо аналізу ринку вакансій, працівники столичного управління Міндоходів натрапили на одне з оголошень про пошук продавця в магазин квітів з обіцяним розміром заробітної плати на рівні 3,5 тисяч гривень.

Проте, перевіривши показники податкової звітності вказаного підприємця виявилось, що фактичний рівень заробітної плати працівників занижено вдвічі, тобто складав 1525 гривень на місяць. Також, цей факт підтвердили й колишні наймані працівники, які на той час вже були звільнені.

За результатами проведених заходів фахівцями Міндоходів встановлено, що впродовж 2012 – 2013 років працедавець позбавив своїх продавців соціальних гарантій, виплативши їм заробітну плату «в конвертах» на суму понад 80 тисяч гривень.

Відтак, у підсумку проведеної перевірки суб’єкту господарювання доведеться сплатити до бюджету понад 15 тисяч гривен податку на доходи фізичних осіб.

Нагадаємо, у рамках боротьби з виплатами заробітної плати «у конвертах», своєчасного виявлення та руйнування схем ухилення від оподаткування співробітниками столичного управління Міндоходів проводиться постійний моніторинг інформаційних оголошень в засобах масової інформації. Такі дії дозволяють оперативно та своєчасно виявити певних порушників законодавства. 

Версiя для друку