Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Столичний банк ухилився від сплати податків - донарахована сума складає майже півмільйона гривень

Нещодавно, працівниками одного із територіальних органів Головного управління Міндоходів у м. Києві було проведено виїзну документальну позапланову перевірку діяльності фінансової установи «Л», яка ліквідується. В ході ліквідаційних процедур перевірялись питання повноти обчислення та своєчасності внесення до бюджету податків, зборів та платежів.

Під час перевірки фахівці виявили факти, які свідчили що працівники банку отримували заробітну плату, але податок на доходи фізичних осіб перераховувати до бюджету не квапились, а залишали ці кошти у себе для фінансових оборудок. Втрати бюджету з податку на доходи фізичних осіб загалом склали близько 274 тисячі гривень.

Слід зауважити, що податок на доходи фізичних осіб сплачується до бюджету на відповідні відкриті рахунки одночасно з поданням документів на отримання коштів (ст.168.4.4 Податкового кодексу України).

За результатами перевірки фінансовій установі «Л» належить заплатити до бюджету майже 486 тисяч гривень податку на доходи з фізичних осіб, з яких фінансові санкції складають понад 212 тисяч гривень.

 

Версiя для друку