ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві нагадує, що 0% ставка застосовується для платників податку на прибуток, які відповідають таким критеріям:

-  протягом 3-х послідовних попередніх років, або з часу створення підприємства, розмір річних доходів наростаючим підсумком з початку року не перевищує 3-х мільйонів гривень;

-  середньостатистична кількість працівників підприємства за визначений період не перевищувала 20-ти осіб;

-  розмір нарахованої за кожний місяць звітного періоду заробітної плати (доходу) працівників, які перебувають з платником податку у трудових відносинах, є не меншим, ніж дві мінімальні заробітні плати, розмір якої встановлено законом (у 2013 році з 1 січня по 1 грудня це - 2294 гривень, а з 1 грудня по 31 грудня – 2436 гривень).

Перший заступник начальника ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві нагадує, що у разі порушення платником  хоча б одиного з показників основних критеріїв у будь який звітний період, а саме щодо отриманого доходу, середньооблікової чисельності або середньої заробітної плати працівників, то прибуток такого платника у цьому звітному періоді оподатковується за загальною ставкою податку на прибуток, яка у 2013 році складала 19%.

Також Володимир Шелест наголосив на тому, що термін подання звітності підприємствам, які мають 0% ставку податку на прибуток за результатами діяльності у 2013 році триває до 3-го березня 2014 року.

ДПІ  в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку