Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Справляння збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності

   ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м.Києві інформує платників про належне дотримання норм законодавства із питань застосування положень Податкового кодексу України щодо справляння збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності.

   Підпунктом 267.2 статті 267 Кодексу визначено види діяльності, які провадяться з придбанням пільгового торгового патенту.

   Відповідно до підпункту 267.3.7 пункту 267.3 статті 267 Кодексу ставка збору за провадження торговельної діяльності із придбанням пільгового торгового патенту встановлюється в розмірі 0,05 розміру мінімальної заробітної плати щорічно.

   Кодексом визначено встановлення ставки збору за провадження торговельної діяльності із придбанням пільгового торгового патенту щорічно, суб'єкт господарювання для придбання такого патенту сплачує річну суму збору за перший рік дії патенту (0,05 х мінімальна заробітна плата, установлена законом на 1 січня календарного року).

   Строк сплати збору за провадження торговельної діяльності із придбанням пільгового торгового патенту за наступні роки - не пізніше 15 числа місяця, який передує наступному звітному року (з урахуванням мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня календарного року).

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м.Києві

Версiя для друку