Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Способи подання декларації про майновий стан і доходи

Шановні платники податків! Нагадуємо вам, що податкова декларація подається до контролюючого органу в один із таких способів за вибором платника податку:

- особисто платником або уповноваженою на це особою;

- надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

- засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису у порядку, визначеному законодавством.

Пам’ятайте, що поштове відправлення слід здійснити не пізніше, ніж за десять днів до закінчення граничного терміну подання декларації, а при поданні в електронній формі – не пізніше закінчення останньої години дня, у якому минає такий граничний термін.

Отримати консультацію з питань декларування громадянами свого майнового стану та доходів можна за телефоном:  414-94-60. Також інспектори – консультанти нададуть вам відповіді на всі питання, якщо ви завітаєте до нас за адресою: просп. Героїв Сталінграду, 58, Центр обслуговування платників податків.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку