Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Сплата підприємцем на загальній системі ЄСВ за себе

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві нагадує, що фізичні особи — підприємці на загальній системі оподаткування за себе нараховують єдиний соціальний внесок у розмірі 34,7% від суми доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб.

При цьому сума ЄСВ не може бути менше за розмір мінімального страхового внеску за місяць, у якому отримано дохід (прибуток) та не більше максимального страхового внеску.

Підприємці на загальній системі оподаткування самі за себе формують та подають до органів доходів і зборів звіт з ЄСВ згідно з таблицею 1 додатка 5 до Порядку, затвердженого наказом Міндоходів України від 09.09.2013 р. №454 один раз на рік до 10 лютого року, наступного за звітним роком.

Протягом року зазначені підприємці сплачують авансові платежі з ЄСВ до 15 березня, до 15 травня, до 15 серпня і до 15 листопада в розмірі 25 % від річної суми ЄСВ, нарахованого на суму, визначену податковими органами для сплати авансових сум податку на доходи фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку