Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Спільними зусиллями вирішуємо важливі питання

   Одним із завдань, що першочергово стоять перед органами Міндоходів, є легалізація заробітної плати. Це і стало приводом проведення чергового брифінгу першим заступником начальника ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві Володимиром Шелестом.

   Перш за все Володимир Петрович зазначив, що керівництво інспекції приділяє  велику увагу стосункам із представниками бізнесових кіл, будуючи свої відносини на основі взаємоповаги та чіткого виконання своїх обов’язків.

   Посадовець наголосив, що кожен роботодавець повинен при перерахуванні і виплаті заробітної плати дотримуватись норм законодавства, розуміти міру відповідальності за ухилення від сплати податків та порушення норм законодавства щодо порядку виплати заробітної плати.

   Запрошені учасники мали нагоду не тільки розглянути питання легалізації заробітної плати, але й задати свої запитання та отримати на них змістовні відповіді.

   Брифінг завершився зверненням першого заступника начальника до присутніх, що зарплата в «конверті» - це ризик залишитися без права на отримання соціальних пільг та виплат, що гарантовані державою, особливо при нарахуванні пенсії в майбутньому.

 

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку