Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Спілкування з органами влади через звернення

Усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк. Таке право громадянина закріплено статтею 40 Конституції України.

Державною податковою інспекцією в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві приділяється особлива увага реалізації права на звернення через особистий прийом громадян посадовими особами ДПІ та шляхом уважного розгляду кожного письмового звернення.

В податковій працює громадська приймальня, яка знаходиться за адресою м. Київ, просп. Героїв Сталінграду, 58, кімната № 102.

Попередній запис на прийом до посадових осіб інспекції здійснюється у робочі дні відповідно до трудового розпорядку (понеділок-четвер з 9:00 до 18:00, у п`ятницю – з 9:00 до 16:45; перерва на обід з 13:00 до 13:45) безпосередньо у приймальні громадян або за телефоном 412-38-32.

До ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві за І півріччя 2014 року надійшло 60 письмових звернень від громадян.

У письмових зверненнях громадяни та фізичні особи - підприємці зверталися з питаннями щодо застосування норм податкового законодавства, інформували про ухилення від сплати податків, зокрема, в розрізі питань звернення розподіляються наступним чином:

-6 звернень стосувалися податкових роз’яснень щодо порядку оподаткування доходів підприємницької діяльності на спрощеній системі оподаткування, обліку та звітності;

- 8 звернень стосувалися податку на доходи фізичних осіб;

- 34 звернення були пов’язані з інформуванням про ухилення від сплати податків;

- 2 звернення стосувалися порядку внесення змін до облікової картки платника податків;

- 1 звернення стосувалося відмови в отриманні реєстраційного номеру облікової картки платника податків;

- 4 звернення було пов’язане з реєстрацією та обліком платників податків;

- 4 звернення стосувалися контрольно-перевірочної роботи;

- 1 звернення стосувалося податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Протягом І півріччя 2014 року було проведено 7 особистих прийомів посадовими особами ДПІ. З усним зверненням звернулись 4 – громадянина, 1 – фізична особа - підприємець та 2 – посадові особи підприємств.

Звернення стосувалися питань податку на доходи фізичних осіб, єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, розстрочення податкового боргу. Усі звернення були розглянуті по суті безпосередньо на прийомі.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку