Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Скриньки «Мої трудові права порушені»

Розміщені у кожному Центрі обслуговування платників територіальний органів  Головного управління  Міндоходів  у м. Києві

 «Працюю в кафе. Офіційно отримую «мінімалку», а все інше «в конверті». Більшість штату взагалі не оформлена. Працюємо по 10-12 годин, відпусток і лікарняних взагалі немає», - все що накипіло у більшості звернень громадян, які надходять до столичних органів Міндоходів.

Для того щоб змінити ситуацію, у яку Ви потрапили Міністерством доходів і зборів України, з метою більш ефективної боротьби з порушеннями трудових прав громадян, у 2013 році були впроваджені скриньки «Мої трудові права порушені». Просте, відверте звернення допомагає вирішити складні ситуації, у яких опиняються наймані співробітники.

Наразі, у 2013 році до столичних міндоходівців надійшли 580 звернень про порушення трудового законодавства, за їх результатами було виявлено 724 неоформлених найманих працівника та донараховано до бюджету на загальну суму близько 6,5 мільйонів гривень. Вже у 2014 році отримано 30 відповідних звернень, виявлено 327 нелегалів та донараховано понад 158 тисяч гривень.

 

Версiя для друку