Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Скористатись правом на доступ до публічної інформації

Скористатись  правом на доступ до публічної інформації

 

Реалізація права на доступ до публічної інформації набуває все більшої суспільної важливості. Відкритість та доступність публічної інформації є свідченням прозорої роботи органів державної влади, а отже і сприяє  зростанню довіри до неї .

Державна податкова інспекція в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві приділяє особливу увагу реалізації права  кожної особи на  доступ до публічної інформації.

 Так, протягом січня-листопада 2014року  до ДПІ надійшло 33 запити  на отримання публічної інформації, з них: 12 запитів  надійшло від  фізичних осіб та 21  запитів від юридичних осіб.  Запитувана інформація була надана за 22 запитами в спосіб, обраний запитувачем. У задоволенні 11 запитів було відмовлено, так як запитувана інформація не підпадала під дію Закону №2939. Кожен запит працівниками ДПІ ретельно розглядався з дотриманням  вимог Закону України від 13.01.2011р. № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації».

 Відповідь надавалась у спосіб обраний запитувачем та у визначений законодавством термін, тобто протягом п’яти робочих днів з дня надходження запиту до ДПІ. 

 Питання, з якими зверталися запитувачі до ДПІ стосувалися надання інформації щодо третіх осіб,  щодо поданої  звітності, .відкритих банківських рахунків, подання заяви за формою 8-ОПП, місцезнаходження платника, копій документів, облікового стану СГД, заборгованості перед бюджетом, реєстрації реєстраторів розрахункових операцій, відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, податкових повідомлень - рішень, щодо легітимності територіального органу  ДФС України та інше.

 Слід нагадати, що запит на отримання публічної інформації можна подати до ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві особисто або надіслати поштою за адресою: 04213, м. Київ, пр.-т Героїв Сталінграда, 58, а також такий запит можна надіслати на електронну скриньку: obolon_dpi@ukr.net.

  Форму запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні ДФС України, та порядок його складання і подання затверджено наказом Міндоходів України від 14.11.2013 №681, ознайомитись з яким можна звернувшись на офіційний веб-портал ДФС України (www.sfs.gov.ua) у рубрику «Публічна інформація» або на суб-сайт ГУ ДФС у м. Києві за адресою http://kyiv.sfs.gov.ua/dfs-u-regioni/golov-upr/dostup-do-publichnoi-info/forma-podannya-zapitu/88298.html

Своєчасний та кваліфікований розгляд запитів на отримання публічної інформації сприяє зростанню свідомості як платників податків так і пересічних громадян щодо добровільної сплати податків, а також сприяє збільшенню довіри суспільства до  територіальних органів  ДФС  України та підвищенню їх іміджу.

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві

Версiя для друку