Шлях до порозуміння – через діалог

Нещодавно відбулася прес-конференція в приміщенні Оболонської податкової інспекції за участі заступника начальника ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві Петра Скрицького з представниками засобів масової інформації. Ключовими питаннями заходу стали податок на доходи фізичних осіб та відрахування до бюджету єдиного соціального внеску.

Як зазначив Петро Казимирович, податок на доходи фізичних осіб є одним із бюджетоутворюючих податків,  відповідно, і найвагомішою складовою у наповненні місцевої казни. Платники розуміють, що своєчасна сплата податків забезпечує стабільне фінансування місцевих громад, закладів освіти, охорони здоров‘я та соціальної сфери. Тому задля збільшення надходжень до місцевого бюджету податківцями вживаються відповідні заходи щодо легалізації заробітної плати, зменшення заборгованості з її виплат, дотримання законодавства щодо нарахування зарплат не нижче встановленого рівня.

Не оминули й питання сплати ЄСВ, адже загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням за рахунок єдиного внеску громадянам гарантується право на соціальний захист. Зокрема, на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення. Тому повна і своєчасна сплата ЄСВ – це не лише обов’язок перед державою, але і захищені соціальні гарантії для кожного.

На завершення засідання присутні отримали кваліфіковані відповіді на поставлені запитання.

 

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку