Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Щирі вітання ветеранам державної податкової служби

30 жовтня кожного року відзначався День вшанування пенсіонерів і ветеранів ДПС України, який святкується на загальнодержавному рівні. Це свідчення вагомості та значимості податкових органів у становленні та зміцненні держави.

Ветерани податкової служби – люди, які своєю сумлінною працею та служінням державі здобули право на безмежну пошану від своїх молодших колег, днями завітали на зустріч до Оболонської податкової інспекції.

Шановних ветеранів колектив інспекції привітав зі святом та висловив вдячність за роки праці, високий професіоналізм, силу духу, внутрішню культуру, гуманізм, патріотизм, формування сучасного стилю фіскальної служби.

Наполегливість та відданість обраній справі стали неоціненною спадщиною, яку ветерани передали молодому поколінню, адже все ними створене стало базою для подальшого розвитку державної фіскальної служби, стартовим майданчиком для якісного стрибка на новий рівень роботи.

 

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку