Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Щодо сплати грошового зобов’язання поєдиному соціальному внеску одним підприємством за інше підприємство

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві інформує, що згідно з пунктом 1 частини 2 статті 9 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 8 липня 2010 року № 2464-VI платник  зобов’язаний своєчасно та в повному обсязі нараховувати, обчислювати і сплачувати єдиний внесок.

Відповідно до частини 2 статті 9 Закону № 2464 у разі виявлення своєчасно не сплачених сум страхових внесків платники єдиного внеску зобов’язані самостійно обчислити ці внески і сплатити їх з нарахуванням пені в порядку і розмірах, визначених статтею 25 цього Закону.  

В пункті 9 статті 25 Закону № 2464 зазначається, що передача платниками єдиного внеску своїх обов'язків з його сплати третім особам заборонена, крім випадків, передбачених законодавством.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку