Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Щодо порядку реєстрації уповноваженого учасника як платника ПДВ у частині здійснення спільної діяльності

   ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві інформує, що відповідно до підпункту 4 пункту 180.1 статті 180 Податкового кодексу для цілей оподаткування платником ПДВ є особа, що веде облік результатів діяльності за договором про спільну діяльність без утворення юридичної особи.

   Облік результатів спільної діяльності ведеться платником ПДВ, уповноваженим на це іншими сторонами згідно з умовами договору, окремо від обліку господарських результатів такого платника ПДВ. При цьому індивідуальний податковий номер для такого платника ПДВ відповідає його податковому номеру. Зазначений номер зберігається за платником ПДВ до моменту анулювання реєстрації платника ПДВ.

   Реєстрація платником ПДВ діє до дати анулювання, яке відбувається у випадках, визначених пунктом 184.1 статті 184 Податкового кодексу. Зокрема, анулювання реєстрації згідно з підпунктом «з» цього пункту відбувається у разі, якщо припинено дію договору про спільну діяльність.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку