Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Щодо платників, на яких розповсюджується норма щодо отримання відщкодування ПДВ за допомогою облігацій внутрішньої державної позики

Правом на отримання відшкодування ПДВ шляхом оформлення облігацій внутрішньої державної позики можуть скористатись платники, у яких суми податку до відшкодування були задекларовані до 1 січня 2014 року, не відшкодовані на дату набрання чинності Законом України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» і підтверджені за результатами перевірок.

Зміни в Закон України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» щодо оформлення облагацій внутрішньої державної позики були внесені Законом України від 27 березня 2014 року № 1165-VII «Про внесення змін до Закону України на 2014 рік», який набув чинності 3 квітня 2014 року.

На даний час відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 травня 2014 року № 139 «Про випуск облігацій внутрішньої державної позики для відшкодування сум податку на додану вартість» в територіальних органах Міндоходів проходить інфентаризація платників ПДВ, у яких наявні відповідні суми податку.

Потім на підставі заяв платників про офрмлення відшкодування вказаними облігаціями будуть складені реєстри проведеної інвентаризації з метою визначення обсігу випуску облігацій.

Отже, платникам ПДВ, які відповідають вищезазначеним вимогам та бажають отримати відшкодування ПДВ за допомогою облігацій внутрішньої державної позики, необхідно подати заяву до податкової інспекції за місцем своєї реєстрації. Форма заяви наведена в додатку 1 Постанови № 139.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку