Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Що треба зробити платнику у разі надання звітності з використання РРО на паперових носіях

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві  повідомляє, що суб’єкти підприємницької діяльності, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування РРО з використанням розрахункових книжок та КОРО, зобов'язані подавати до органів доходів і зборів відповідну звітність не пізніше 15 числа наступного за звітним місяця за формою ЗВР-1.

Після підключення РРО до Системи зберігання та збору даних Міндоходів (персоналізації) контрольно-звітна інформація про використання РРО передається органам доходів і зборів в електронній формі. Таким чином, надалі представляти звіт у паперовій формі не потрібно.

У разі подання звітності на паперових носіях за формою ЗВР-1 про застосування РРО, який вже персоналізований в Системі, суб'єкту господарювання необхідно письмово повідомити про це відповідний орган Міндоходів в цілях подальшого занесення в бази даних коректної інформації про виручку РРО і щоб не виникало дублювання інформації. (Лист Міндоходів від 26.02.2014 р. №3737/6/99-99-18-03-01-15)

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві  

Версiя для друку