Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Що таке «публічна інформація»? Яким чином та у які строки можна її отримати?

Згідно з нормами Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Для отримання публічної інформації запитувачу необхідно подати відповідний запит до органів Міндоходів.

Відповідь на запит на інформацію має бути надана фахівцями органів Міндоходів запитувачу не пізніше п’яти робочих днів з дня його отримання.

У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, працівниками ДПІ може бути продовжено строк розгляду запиту до 20 робочих днів, про що запитувачу повідомляється в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку