Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Що передбачає механізм податкового компромісу?

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві звертає увагу, що на сьогодні Міндоходів спільно з Міністерством фінансів та іншими структурами працює над запровадженням механізму податкового компромісу. Проект закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу» схвалено на засіданні Уряду та прийнято за основу Верховною Радою України.

Основні положення законопроекту передбачають можливість звільнення від відповідальності платників податків за заниження податку на додану вартість та податку на прибуток за періоди до 2014 року за умови добровільної сплати 15% податкових зобов’язань.

Така модель компромісу держави та платників податків відповідає міжнародному досвіду, є важелем детінізації економіки та надходження коштів до бюджету.

Із законопроектом можна ознайомитися на сайті Міністерства доходів і зборів України за посиланням: http://minrd.gov.ua/diyalnist-/regulyatorna-politika-/regulyatorna-politika/2014-rik/63198.html.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку