Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Сервіси, що впроваджені в «Електронному кабінеті платника податків»

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві звертає увагу громадян, що в «Електронному кабінеті платника податків» впроваджено наступні сервіси:

"Звітність" - надає користувачу можливість:

-  створення пакета податкової звітності (декларації з додатками) або імпорту з бухгалтерських програм;

-  перевірки створеної або зімпортованої звітності на наявність арифметичних помилок;

-  вибору ДПІ, до якої має бути подана звітність;

-  подання звітності в режимі реального часу з отриманням квитанції про її прийняття/неприйняття;

-  перегляду поданої звітності (незалежно від способу її подання) тощо.

-  "Розрахунки з бюджетом" - забезпечує користувачу можливість доступу до інформації про стан розрахунків з бюджетом по податках, зборах (обов'язкових платежах).

"Податковий календар" - нагадує користувачу про терміни подання звітності та сплати податків, зборів, обов'язкових платежів.

"Облікові дані платника" - інформує користувача щодо його облікових даних (за даними Міндоходів).

"Звірення розрахунків з бюджетом" - надає користувачу можливість звірення своїх розрахунків з бюджетом безпосередньо зі свого робочого місця, не витрачаючи час на відвідування органів Міндоходів.

"Книга обліку доходів і витрат" - забезпечує для фізичних осіб - підприємців (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування) і фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, можливість ведення Книг обліку доходів і витрат в електронному вигляді.

Якщо платник виявив помилку у відправленому звіті, він може надіслати засобами "Електронного кабінету платника податків" уточнюючий звіт.

Електронним сервісом "Електронний кабінет платника податків" можуть скористатися платники податків юридичні особи та самозайняті особи - фізичні особи - підприємці та особи, які провадять незалежну професійну діяльність.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку