Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Сервіс Міндоходів – Дізнайся більше про свого бізнес-партнера

   ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві нагадує, що на офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів України функціонує чимало електронних сервісів для платників, що суттєво спрощують ведення бізнесу сумлінним підприємцям. Сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес – партнера» надає змогу платникам за допомогою Інтернету отримати доступ до інформації про надійність підприємств - партнерів.

   Така інформація допоможе мінімізувати ризики підприємств та оцінити діяльність свого бізнес-партнера, який, можливо, не належить до платників податку на додану вартість, або є банкрутом, чи відсутній за, визначеною в установчих документах, адресою. Зокрема, аби перевірити надійність ділового партнера, достатньо знати його код ЄДРПОУ або ж точну його назву. Дану інформацію потрібно ввести в одне з полів і система здійснить пошук по ряду баз даних, доступних для публічного використання і повідомить про результати пошуку.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!