Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Розширюєте діяльність – не забудьте внести відповідні зміни до Єдиного державного реєстру

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві інформує, що підприємець-загальносистемник, котрий планує розширити свою справу, повинен внести нові види економічної діяльності до Єдиного державного реєстру. Адже якщо, наприклад, податковий агент (юридична особа чи фізична особа-підприємець, яка виплачує доходи підприємцю-загальносистемнику) не побачить у Витягу з Єдиного державного реєстру відповідного виду діяльності, дохід, який вона виплачує такому підприємцю, слід обкласти податком на доходи фізичних осіб.

Тож підприємцю, який прагне уникнути небажаних витрат, необхідно відшукати бланк реєстраційної картки за формою № 11, заповнити її та внести відповідні зміни до ЄДР.

Реєстраційну картку на проведення державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу-підприємця, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, що затверджена наказом №3178 заповнюють державною мовою, машинодруком або від руки друкованими літерами.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку