Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Розраховуємо базу нарахування єдиного внеску у разі нарахування заробітної плати за місяць менше розміру мінімальної заробітної плати працівнику, який працює за місцем основної роботи на 0,5 ставки

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві інформує, що основне місце роботи – це місце роботи, де працівник працює на підставі укладеного трудового договору та знаходиться (оформлена) його трудова книжка, до якої вноситься відповідний запис про роботу.

Якщо база нарахування єдиного внеску за місяць менша, ніж розмір мінімальної заробітної плати, то база для нарахування визначається як добуток розміру мінімальної заробітної плати та ставки єдиного внеску, встановленої для відповідної категорії платника.

Отже, підприємство має нарахувати єдиний внесок виходячи з мінімальної заробітної плати. При цьому утримання єдиного внеску із заробітної плати (доходу) найманого працівника здійснюється із фактично нарахованої заробітної плати (доходу).

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку