Головна  →  Розміщення тимчасових споруд

На виконання п. 23 протоколу доручень № 93 напрацьованих під час наради з питань координації діяльності структурних підрозділів Київської міської державної адміністрації та районних у місті Києві державних адміністрацій від 26.08.2014 пропонуємо ознайомитись ПІДПРИЄМЦЯМ та МЕШКАНЦЯМ Оболонського району м. Києва з Комплексною схемою розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності у місті Києві, яка розроблена на замовлення Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та визначає місця розташування тимчасових споруд, в тому числі на території Оболонського району, з урахування встановлених умов та обмежень.

Вказаною комплексною схемою на території Оболонського району передбачено розміщення 630 тимчасових споруд торговельного призначення.

Пропозиції та зауваження для внесення відповідних змін до вищезазначеної схеми можна надіслати до 14 вересня 2014 року на електронну пошту vmaz.orda@ukr.net або надати в письмовому вигляді до Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

 

Частина 1

Частина 2

Частина 3

Частина 4

Частина 5

Частина 6

Частина 7

 

Версiя для друку