Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Рентна плата: звітуємо за використання води

Відповідно до підпункту 257.3.4 пункту 257.3 статті 257 Податкового кодексу України платник рентної плати до закінчення визначеного розділом II ПКУ граничного строку подання податкових декларацій за податковий (звітний) період, що дорівнює календарному кварталу, подає до відповідного органу фіскальної служби за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 ПКУ, податкову декларацію, яка містить, зокрема, додаток з рентної плати за спеціальне використання води.

Платники рентної плати подають одночасно з податковими деклараціями копії дозволу на спеціальне водокористування, договору на поставку води та статистичної звітності про використання води (підпункт 255.11.19 пункту 255.11 статті 255 ПКУ).

Слід зазначити, що відповідно до пункту 1.3 розд. І Порядку ведення державного обліку водокористування, затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 16.03.2015 № 78, державний облік водокористування здійснюється шляхом подання водокористувачами звітів про використання води за формою № 2ТП-водгосп (річна).

Копії Звітів з відміткою про одержання (штампом організації, що прийняла Звіт та датою прийняття) подаються платниками рентної плати за спеціальне використання води до територіальних органів фіскальних органів (пункт 1.11 розділу І Порядку).

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку