ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м.Києві повідомляє, що платник податку зобов'язаний надати покупцю на його вимогу підписану уповноваженою платником особою та скріплену печаткою (за наявності) податкову накладну, складену за вибором покупця в один з таких способів:

      а) у паперовому вигляді;

      б) в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та умови реєстрації податкової накладної у Єдиному реєстрі податкових накладних. У такому разі складання податкової накладної у паперовому вигляді не є обов'язковим.

   Податкова накладна складається у двох примірниках у день виникнення податкових зобов'язань продавця. Один примірник видається покупцю, а другий залишається у продавця. У разі складання податкової накладної у паперовому вигляді покупцю видається оригінал, а копія залишається у продавця.

   Питання реєстрації податкової накладної у Єдиному реєстрі податкових накладних регулюється статтею 201 Податкового кодексу України.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м.Києві

Версiя для друку