Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  «Пульс» – гарантований двосторонній зв'язок

   ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві нагадує платникам про телефонну лінію «Пульс» Міністерства доходів і зборів України. Унікальний сервіс приймає звернення громадян та суб’єктів господарювання, що виникають у процесі взаємовідносин з органами Міндоходів та пов’язані з адмініструванням податків та митних зборів.

   Антикорупційний сервіс «Пульс» працює в режимі call-back, тобто працівники Міндоходів не лише приймають звернення, але й потім повідомляють про результати перевірки та вжиті заходи. На сьогодні цей сервіс – ефективний засіб вирішення питань, оскільки  спрямований на встановлення зворотнього зв’язку з платниками для боротьби з негативними тенденціями, що заважають розвитку підприємницької діяльності.

   Нагадуємо, що звернутися з хвилюючими Вас питаннями на сервіс «Пульс» можна за телефоном (044)284-00-07. Лінія працює цілодобово.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку