Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  При заповненні Звіту про суми податкових пільг користуйтесь новими Довідниками податкових пільг

   Фахівці Головного управління Міндоходів у м. Києві повідомляють, що Міністерство доходів і зборів України затвердило:

- Довідник № 69/1 податкових пільг, що є втратами доходів бюджету, станом на 01.01.2014 р.;

- Довідник № 69/2 інших податкових пільг станом на 01.01.2014 р.

   Зазначені документи розміщені на веб-сайті Міндоходів у розділі «Довідники», вони застосовуються при заповненні Звіту про суми податкових пільг. Форма за якою складається цей Звіт знаходиться у Додатку до Порядку обліку сум податків та зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг, який затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2010 р. № 1233.

   Як вказано у пункті 2 цього Порядку, суб’єкт господарювання, що не сплачує податки та збори у зв’язку з отриманням податкових пільг, веде облік сум таких пільг та складає Звіт про суми податкових пільг за формою згідно з Додатком.

   Пунктом 3 Порядку визначено, що Звіт про суми податкових пільг подається суб’єктом господарювання за три, шість, дев’ять і дванадцять календарних місяців за місцем його реєстрації протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового періоду. У разі коли суб’єкт господарювання пільгами не користується, Звіт не подається.

   Нагадуємо, що останній день подання Звіту про суми податкових пільг за 12 місяців 2013 року – 07 лютого 2014 року.

Версiя для друку