Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  При виїзді за кордон на постійне місце проживання

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві звертає увагу, що відповідно до вимог пункту 179.3 статті 179 Податкового кодексу України платники податку – резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до контролюючого органу податкову декларацію не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.

Контролюючий орган протягом 30 календарних днів після надходження податкової декларації зобов’язаний перевірити визначене податкове зобов’язання, сплату належної суми податку і видати довідку про таку сплату та про відсутність податкових зобов’язань з цього податку, що подається до органів митного контролю під час перетину митного кордону і є підставою для проведення митних процедур.

Форма такої довідки затверджена наказом Міністерства фінансів України від 21.12.2012 року № 1401. Порядок застосування цього пункту визначено Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2010 року № 1243.

Консультації із зазначеного питання можна отримати у Центрі обслуговування платників податків при ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві за адресою: пр-т Героїв Сталінграду, 58.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку