КМДА Київська міська державна адміністрація


В Оболонській податковій інспекції відбувся брифінг першого заступника начальника інспекції Володимира Шелеста для представників засобів масової інформації району на тему: «Пільги в оподаткуванні ПДВ та податку на прибуток благодійної допомоги».

Відкриваючи зустріч, Володимир Петрович зазначив, що забезпечення балансу у відносинах з платниками податків – один з важливих напрямків роботи інспекції. А представники ЗМІ слугують саме тою ланкою, яка будує і підтримує такі відносони.

Увагу присутніх було звернуто на тому, що операції з надання благодійної допомоги звільняються від оподаткування ПДВ, зокрема безоплатне постачання товарів/послуг благодійним організаціям, утвореним і зареєстрованим відповідно до законодавства, а також надання такої допомоги благодійними організаціями набувачам (суб’єктам) благодійної допомоги відповідно до законодавства про благодійну діяльність та благодійні організації.

Також перший заступник зауважив, що операції з надання благодійної допомоги у вигляді зазначених у розділі VI Податкового кодексу України підакцизних товарів, цінних паперів (крім наданих ендавментів, зазначених у р.IV ПКУ), нематеріальних активів і товарів/послуг, призначених для використання в господарській діяльності не підлягають звільненню від оподаткування.

На завершення Володимир Шелест надав відповіді на запитання учасників заходу, подякував за тісну співпрацю і виразив сподівання на подальші зустрічі та спільну роботу.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. КиєвіПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.