Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Професійність і чесність – основна вимога кадрових рішень

У Києві колективу слідчого управління фінансових розслідувань Міндоходів представлено нового керівника

Сьогодні, 23 квітня 2013 року, відбулась зустріч заступника Міністра доходів і зборів України Володимира Хоменка з особовим складом фахівців управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у м. Києві, на якій розглядались перспективи роботи управління.

У своєму зверненні до столичних фахівців податкової міліції Володимир Хоменко наголосив на основному завданні у роботі підрозділу – знищенні злочинних схем, серед яких так звані «майданчики», «податкові ями», незаконне відшкодування ПДВ, тіньовий ринок підакцизної продукції та контрабанда товарів.

Під час зустрічі колективу столичної податкової міліції було представлено нового керівника. Посаду першого заступника начальника слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у м. Києві очолив Іван Куценко, який у минулому займав  посаду заступника начальника управління податкової міліції-начальника слідчого відділу ДПС в м. Севастополі.

Коментуючи кадрове рішення Заступник Міністра зазначив, що як у відомстві так і у країні є гостра потреба у відданих фахівцях своєї справи. «Саме відданість справі, а не керівнику є категоричною вимогою сьогодення, –  зауважив Володимир Петрович. Ми працюємо по-новому – без «блату» та партійних квот. У нового керівника з’явилась не посада, а можливість проявити себе на займаній посаді. Про перші результати будемо робити висновки вже через місяць».     

Свої сподівання на плідну та ефективну співпрацю з Іваном Куценком висловив і виконуючий обов’язки начальника Головного управління Міндоходів у м. Києві Вячеслав Бусарєв. «Спрямувавши спільні зусилля всіх підрозділів столичного управління Міндоходів нам вдасться в короткій перспективі значно зменшити вплив тіньової економіки на державний та місцевий бюджети, а в довгостроковій – нівелювати її», – запевнив Вячеслав Валентинович.

Версiя для друку