Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Про зміни в порядку зарахування єдиного соціального внеску в рахунок майбутніх платежів

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві доводить до відома платників, що з 28.02.2014 р. набрав чинності наказ Міндоходів України від 14.01.2014р. № 12, яким затверджено зміни до Порядку зарахування в рахунок майбутніх платежів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування або повернення надміру та/або помилково сплачених коштів, затвердженого власним наказом від 09.09.2013 р. № 450.

Встановлено, що у разі помилкової сплати сум єдиного внеску та/або застосованих фінансових санкцій на рахунок органу доходів і зборів, у якому платник не перебуває на обліку, такі кошти перераховуються шляхом оформлення відповідним підрозділом органу доходів і зборів разрахункового документа про перерахування коштів на рахунок органу доходів і зборів, у якому платник перебуває на обліку.

Заява про повернення таких коштів подається платником, як і раніше, у довільній формі органу доходів і зборів, у який помилково сплачені суми.

Строк переведення коштів з невідповідного рахунку на відповідний збільшено до двох робочих днів, а строк повернення таких коштів – до трьох.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку