Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Про замовлення товарів через Інтернет

ДФС України листом від 30.03.2015 р. № 6556/6/99-99-22-07-03-15 повідомлено, що при здійсненні розрахунків за товари (послуги) суб’єкти господарювання зобов’язані відповідно до Закону України від 06.07.95 р. № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» застосувати РРО, у тому числі у разі здійснення безготівкових розрахунків з використанням мережі Інтернет. При цьому розрахункові документи при продажу товарів (надання послуг) через мережу Інтернет видаються у випадку їх безпосереднього надання споживачу.

Якщо не визначено місце розрахунків, проведених на підставі рахунку в безготівковій формі за допомогою платіжних карт Visa та MasterCard, при наданні інформаційно-консультаційних послуг, отриманні комп’ютерних та інших програм за допомогою мережі Інтернет, РРО не використовується.

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку