КМДА Київська міська державна адміністрація


Про відшкодування податку на додану вартість під час проведення  «круглого столу»

 

Для забезпечення двостороннього зв’язку між контролюючими органами  та підприємницькими структурами керівництвом ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві на постійній основі проводяться зустрічі за "круглим столом” із представниками підприємств, установ та громадських організацій. Зазначені заходи стають нагодою для обговорення основних здобутків та першочергових завдань, що постають перед органами Міндоходів та платниками.

Засідання чергового „круглого столу” відбулося за участі начальника податкової інспекції Олега Письменного на тему: „Обговорення питань щодо відшкодування ПДВ з бюджету облігаціями внутрішньої державної позики”.

Відкриваючи даний захід, Олег Миколайович зазначив, що платники податку на додану вартість, які мають суми податку, задекларовані до відшкодування до 1 січня 2014 року, не відшкодовані станом на 03.04.2014 року і підтверджені за результатами перевірок, можуть оформити їх облігаціями внутрішньої державної позики. Отримати відшкодування ПДВ у вигляді облігацій можна на добровільних засадах. Для цього платнику податків необхідно дотримуватися умов, визначених Постановою Кабінету Міністрів України № 139 «Про випуск облігацій внутрішньої державної позики для відшкодування сум податку на додану вартість» та  подати заяву про оформлення відшкодування ПДВ облігаціями до органу Міндоходів.

Представники бізнесу дізналися, що облігації мають купони з прибутковістю, а нарахування доходу за облігаціями буде здійснюватись кожне півріччя з можливістю погашення основної суми боргу.

Наприкінці заходу присутні подякували начальнику податкової за організовану зустріч та зазначили, що надана інформація для них надзвичайно цікава та корисна.

Така форма спілкування працівників Міндоходів  та платників податків є надзвичайно ефективною, адже дозволяє  платникам не тільки ознайомитись з певними аспектами податкового законодавства, а й отримати відповіді на актуальні запитання від спеціалістів. 

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. КиєвіПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.