Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Про строки давності для нарахування податкових зобов’язань

Про строки давності для нарахування податкових зобов’язань

 

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві повідомляє, що строки давності та особливості їх застосування визначено статтею 102 Податкового кодексу України.

Контролюючий орган, крім випадків, визначених пунктом 102.2 вищевказаної статті, має право самостійно визначити суму грошових зобов’язань платника податків у випадках, визначених Податковим кодексом України, не пізніше закінчення 1095 дня, що настає за останнім днем граничного строку подання податкової декларації та/або граничного строку сплати грошових зобов’язань, нарахованих контролюючим органом, а якщо таку податкову декларацію було подано пізніше, - за днем її фактичного подання.

У разі подання платником податку уточнюючого розрахунку до податкової декларації контролюючий орган має право визначити суму податкових зобов’язань за такою податковою декларацією протягом 1095 днів з дня подання уточнюючого розрахунку.

Відповідно до п. 102.2 ст. 102 Податкового кодексу України  грошове зобов’язання може бути нараховано, або провадження у справі про стягнення такого податку може розпочатися без дотримання строку давності, якщо, зокрема, податкову декларацію за період, протягом якого виникло податкове зобов’язання, не було подано.

                                                         

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку